+38 050 102 8999

Про нас

            Всім хто зайшов сюди привіт. Ми впевнені, що Ви зайшли сюди не просто так. Випадкових людей тут не буває. По всій видимості, Ви цікавитеся ножами і хочете, щоб вони були гострими як бритва. Давайте ми розповімо, хто ми і чим займаємося, а Ви вирішите, чи варто довіряти нам свої ножі.

            Одного разу якийсь хлопець захворів однією хворобою під ім'ям ножеманія. Почалася вона з покупки простенького китайця Ganzo 704, а проявлялася вона нестримним бажанням знати ВСЕ про ножі і що з ними пов'язано. Червоні очі від читання форумів і перегляду роликів на youtube. Ну і, природно, тяга до покупки ще одного ... і ще одного ... і останнього ... і ще останнього ножа. Загалом, доктор, це діагноз. Природно, як і у всіх «пацієнтів» прийшла одна проблема. Ножі це, звичайно, добре, але вони виявляється, тупляться. І ціна виробу ніяк не впливає на ступінь їх гостроти. Стала з'являтися посмішка на обличчі від знаменитої фрази: «дорогущий ножик купив - самозагострювальний!»

            Настав час їх точити. Думки про те, що для крутої заточки досить крутого японського водяного каменю, повної луни та позу лотосу швидко зникли. Перші проби точити руками успішно не закінчилися. Після місяців тренировок прогрес був, але зрозуміло було, що можна краще. Почався пошук різноманітних пристосувань для заточки, читання відгуків про них і перегляду оглядів. Відповідний по співвідношенню ціна / якість варіант знайдено не було. Після деяких роздумів було прийнято рішення зробити самому. Начебто фігня справа. Сколоти дерев'яну підставу, знайти пару неодимовых магнітів у старому вінчестері, зажими з чогось для каменю та пару направляючих. Так-то це так, тільки на практиці виявилося все по-іншому. Старий вінчестер було знайдено у знакомого компьютерщика (у другому кінці міста), який за допомогою отверток і «якої-то матері» був розкритий (винт, не комп'ютерщик). Дерев'яна підстава вийшла з другого разу. Фторопласт для зажимних блоків і направляюча з нержавіючої в нашому місті це взагалі довга історія. Було вбито 4 дні + куча нервів у пошуках всього необхідного і ще незрозуміло, скільки часу на збірку цього в цілому. Результат, тим не менше, виявився, м'яко кажучі, так собі.

            Минуло небагато часу і стало зрозуміло, що потрібно робити правильну річ! Для цього я зустрівся з одним колишнім однокласником Стасом, який так само любив і хворів цією справою. З цього почалися метаморфози Hapstone. Правда, тоді він був без назви.

            Наступні півроку пролетіли швидко. Ми працювали над ним практично кожен день, періодично робляючи різні моделі. Щось постійно міняли, щось залишали. У якийсь момент став вимальовуватися кінцевий продукт, який нам обом сподобався. Тоді і виникла ідея про те, що раз ми вже витратили стільки часу, сил і нервів, то буде просто не правильно приховати нашу роботу від очей таких же захоплених людей, як і ми. Так зародилася комерційна іскра і думка про масове виробництво. Це було в 2012. Вже в травні 2013 ми зробили невелику партію і поїхали в Київ на виставку Сталева грань, щоб отримати зворотній зв'язок від відвідувачів. Отримавши масу позитивних емоцій і приємних відгуків, трохи скоригувавши конструкцію - ми зайнялися справою.

            В даний момент Hapstone це не просто точилка, яка створювалася «для себе». Це справа, над якою ми працюємо з величезним ентузіазмом і задоволенням. Над ним вже працюють не дві людини, а згуртована команда, кожен з якої відмінно знає свою справу і любить свою роботу. Може це і звучить трохи пафосно, але ми дійсно любимо те, що робимо, і готові відповідати за це. Ми надаємо гарантійну підтримку на протязі 5-ти років. Це означає, що можна бути впевненим у надійності пристроїв і підтримки з нашого боку на протязі всього терміну використання. Під підтримкою мається на увазі не тільки гарантійна заміна або ремонт верстатів, а також отримання відповідей на всі питання, які стосуються ножів, заточування і всього що з цим пов'язано. І неважливо чи це питання від новачків або обговорення тонкощів загострювальної справи з гуру. Адже не дарма кажуть: «Не буває дурних запитань. Дурне те питання, яке не було поставлене ».

         Ми завжди відкриті до порад і конструктивної критики. Ми хочемо стати краще для Вас.

Дякуємо за Вашу увагу і інтерес !


ФОП Куліжко А. С.

ІПН 3233210770

1452 goods
123 suppliers
4567 sold goods
234 shares per day

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

  • Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident
  • deserunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque
  • ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed
imageс
НА НОВИХ АКЦІЙ
І ПОСЛЕДНИЙ НОВОСТИ
logo

Ми можемо зробити Ваші ножі гострими!